Tantrická erotická masáž


Erotická masáž nie je primárne zameraná iba na sprostredkovanie vyvrcholenia. Takéto masáže často využívajú rôzne tantrické masážne metódy, ktorých súčasťou je narábanie so sexuálnou energiou a stimulácia intímnych oblastí na ľudskom tele. Tantrické masáže vykonávajú vyškolené masérky a maséri, ktorí presne vedia čo a ako robiť, a kde presne nájdu energické a stimulačné body. Tantra sa však nesústreďuje iba na chúlostivé partie, ale aj na masírovanie celého tela. Tantrické masáže vyhľadávajú často ľudia, ktorí majú problémy s otvorenosťou alebo chcú vyskúšať niečo neobvyklé a byť viacej prístupnými.

Intímna masáž

Po pár návštevách tantrického salónu sa tak viete naučiť ako narábať so svojimi energiami, ako byť viacej otvorený a sebavedomejší. Už po prvej masáži pocítite neuveriteľnú úľavu od stresu a negatívnych pocitov, ktoré vás možno dlhšie trápili. Nezískate len fyzický odpočinok, ale rovnako sa aj maximálne odpútate od všetkých duševných problémov a odpočinie si tak aj vaša duša. Tantra by sa dala považovať aj za terapiu, pretože má liečivý efekt, najmä pre ľudí s psychickými ťažkosťami, problémami s menejcennosťou a vzťahovými problémami.

Masážny olej

Tantrickú masáž okrem dotykov rôznych miestach na tele dopĺňajú i bylinné sviečky, masážne oleje, aromatické vonné tyčinky, kadidlá a rituálna meditačná hudba, ktorá pomáha k uvoľneniu. Pokiaľ chcete zintenzívniť váš erotický zážitok, skúsiť viete rôzne typy tantrických masáží, napríklad spoločenskú masáž. Na túto masáž môžete zobrať svojho partnera a vyskúšať ju spoločne. Masáž pre dvojice dokáže pomôcť pri naštrbených vzťahoch a taktiež, keď sa vám zdá, že sa s partnerom začínate navzájom od seba vzďaľovať a hľadáte niečo, čo by vám vrátilo stratenú iskru. Vrátane spoločnej masáže je tantrických procedúr oveľa viac, pričom sú rozlične tematicky zamerané a určené na stimulovanie rôznych častí na tele. Výber je plne na jednotlivcovi, podľa toho, čo chce zažiť, s kým to chce zažiť a ako veľmi si trúfa odhodiť svoje zábrany a na koľko sa cíti byť odvážnym.