Masáž dokáže pracovať aj s vašou sexuálnou energiou. Neveríte?

https://www.databazeknih.cz/knihy/designerem-vlastniho-zivota-312882 et=UTF-8″>

Komu by som odporučil kvalitnú masáž? V podstate asi každému. Určite nielen tým, čo cítia fyzickú bolesť. Ľudské dotyky a ich špecifická technika dokáže mať pozitívny dopad takisto na psychickú, emočnú a dokonca sexuálnu regeneráciu. Teda zákazníkmi môžu byť aj tí, čo hľadajú určité osvieženie a čerstvý nádych do života, no rovnako aj ľudia, čo skrátka plánujú navštíviť a využiť niektoré z najfunkčnejších relaxačných a príjemných služieb.

Atraktívne pôsobí tantra massage bratislava v našom hlavnom meste. Tantrická masáž dokáže návštevníkovi ponúknuť presne tie vlastnosti, čo boli spomenuté v úvode. Efekt, vďaka ktorému sa budete cítiť nabití čerstvými životnými silami.

zvodná mladá žena

Práve táto technika sa zaoberá pozitívnymi účinkami pôsobenia dotykov na ľudské telo. A to až v miere, akú môžeme označiť za senzuálnu a intenzívnu. To sa nezaobíde bez dotykov na miestach, v ktorých dokážeme tento účinok pocítiť najúčinnejšie. V oblasti intímnych partií.

  • Preto si v spojitosti s tantrickou masážou spravidla vybavíme, že ide o senzuálne dotyky s nádychom vzrušenia a erotiky.

Týmto spôsobom sa účinne pracuje so sexuálnou energiou. A s ňou sa dá pracovať do podoby, aby priniesla celkové fyzické, emočné a sexuálne uvoľnenie. Efektívne sa s ňou odstraňujú všetky ťaživé bloky. Výsledkom je prichádzajúce uvoľnenie pod vplyvom senzuálnych dotykov rúk masérky, zároveň sa naše telo a duševná stránka obohacujú životnou silou.

silueta, symbióza, relax

Je však známe, že tantrickú a senzuálnu masáž si doprajú aj páry vo svojom súkromí. Niekedy miesto samotného sexu, vo väčšine prípadoch ju však používajú ako vzrušujúcu predohru. Je napríklad odporučená aj pre tých, ktorí majú isté sexuálne problémy, čo môžu byť spôsobené nízkym libidom alebo u mužov problémami so slabou erekciou. Plnohodnotná tantrická masáž údajne dokáže odstrániť aj tieto neželané faktory a priviesť sexuálny život do zdravých koľají.