Dom a byt v roku 2018 prijíma nedokonalosti!


Každý z nás ma zlé stránky a aj svoje nedokonalosti. Tak ako my aj náš dom a byt má nejaké nedokonalosti. Môžeme sa ale tešiť, pretože v roku 2018 už aj náš dom a byt prijíma nedokonalosti! Dnes už sa vôbec nemusíte trápiť tým aby v byte všetko dokonale ladilo a bolo perfektné. Práve nedbalo zariadený byt je totálne in!

piano

Čo to znamená?

Aké nedokonalosti máme na mysli? Ide práve o to aby nebolo všetko zariadené úplne podľa pravidiel. Malo by to byť nezávislé a ležérne. V byte sa môžu nachádzať aj rôzne „uletené“ doplnky. Hitom tohto roka sú obrazy zavesené na krivo alebo lampy rôznych smiešnych tvarov alebo s rôznymi vzormi.
Dom a byt prijíma nedokonalosti aj v tom, že nie všetko musí byť nové. Práve naopak veľkú obľubu majú úplne staré „retro“ kúsky. Napríklad kúsky nábytku ešte od vašej prababky. Staré lampy, stolíky, zrkadlá, stoličky a tak ďalej.
Tak isto môže byť všetko aj rôzne rozmiestnené. Vôbec nevadí ak jednotlivé kúsky spolu neladia. Štýl jednotlivých prvkov sa nemusí zhodovať. Videla som už aj byty kde mali dokonca na polovice izby jeden koberec a na tej druhej iný. Fantázií sa medze nekladú. Vôbec nevadí ak nemáte čas alebo dostatok financií na dokonalé zariadenie bytu. Netrápte sa tým!

Ak má váš dom alebo byt nedokonalosti čo sa týka jeho základu ako napríklad nejaké pukliny alebo iné veci, ktoré sa nedajú opraviť to je tiež úplne v poriadku. Je to niečo v čom ste iný. Nedokonalosti sú to čo nás odlišuje od iných. Niektorý to kritizujú iný si to chvália. Táto doba nám prináša neskutočne veľa možností. Dnes už nič nie je nemožné. Všetko si môžeme zariadiť ako chceme my.

starý nábytek

Hlavné je aby sa vám váš domov páčil a aby ste sa v ňom cítili príjemne a spokojne. Či už máte staré zariadenie alebo nové. Je to na vás. Rok 2018 nám ale prináša možnosť vôbec sa tým netrápiť!