Trendy v líčení jeseň/zima 2017


Každý rok na jeseň predstavujú rôzne značky svoje najnovšie trendy v líčení, ktoré prinášajú inšpirácie pre rôzne príležitosti, ale aj denné líčenie. Prinášame Vám niekoľko skvelých tipov ako zaujať a predviesť, že kráčate s dobou. Čo odporúčajú popredné salóny?

žena
 
★      CHANEL – extravagantná princezná 60-tych rokov z inej planéty. Metalické doplnky v štýle Majka z Gurunu, poriadne háro, výrazné strieborné očné tiene, niekoľko vrstiev maskary a jemný rúž.
★      CHANEL – badať vernosť téme, dôraz je na oči 60-tych rokov. Líčenie je nevýrazné, nahé, jediným dominantným prvkom sú kajalové očné linky.
★      DIOR – oslňuje žiarivou pleťou. Na dosiahnutie mladistvého vzhľadu pleti ponúka niekoľko prípravkov, ktoré vo vrstvách pleť upokoja, zjednotia, dotónujú, rozžiaria. Výsledkom vrstvenia a hry so svetlom je look, ktorý pôsobí nesmierne mladistvo a nežiada si žiadne ďalšie veľké úpravy.
★      DOLCE & GABBANA – renesančná kráľovná. Alebo možno skôr štýl Snehulienky. Symbolom je zjednotená rozžiarená pleť, jemné kontúrovanie tváre, jemné tiene doplnené výraznou očnou linkou a nezabudnuteľný krvavo-červený rúž.
 
Samozrejme, známych značiek, ktoré diktujú trendy aktuálnej sezóny, je mnoho, ale všetky kopírujú tieto 4 základné princípy. Čo teda môžete ľubovoľne obmieňať?
 

  1. Metalické tiene, výrazné riasy – kovové odlesky v jednom tóne naozaj zaujmú, ale neprekombinujte to príliš a voľte matný rúž.
  2. Kajalové očné linky – ak s nimi nemáte skúsenosti, pohrajte sa s ich nanášaním a nájdite tvar, ktorý svedčí typu Vašej tváre. Tento rok nemusíte strácať čas s tieňovaním, očné tiene odložte.
  3. Kontúrovanie – rozžiarte svoju pleť a dodajte jej hodvábny vzhľad, žiadne ďalšie úpravy a šperky potom nepotrebujete.
  4. Žiarivá pleť, výrazná linka a krvavé pery – táto kombinácia z Vás spraví symbol ženskosti.

portrét
 
Ako vidíte, zdá sa, že túto zimu ušetríte množstvo času vďaka jednoduchosti líčenia. Ak vždy zvýrazníte iba jednu časť svojej tváre, nemáte čo pokaziť. Dodržujte čisté línie. Túto sezónu môžete svoju lenivosť ospravedlňovať nastoleným trendom prirodzenej krásy.