Súkromie, pokoj a regenerácia


Tak tomuto sa vraví poriadny oddych! Telesný i duševný. Vravím o príjemnej službe s názvom Relax v absolútnom súkromí.

bazén

Každý jeden človek túži občas nadobro vypnúť. Priznajme si to. Aspoň jeden deň, kedy budeme nikým a ničím nerušení v absolútnom súkromí, pričom sa budeme nachádzať v krásnom prostredí, ležať si v bazéne, počúvať príjemnú hudbu, konzumovať zdravé, no osviežujúce jedlá a nápoje,no skrátka takýto životný štýl by nám občas veľmi pomohol. Načerpali by sme nové sily, fyzické i psychické. Človek sa potom zrazu cíti, ako by sa opäť narodil, opäť dostane tú iskru, opäť pocíti i radosť a chuť, ktoré už dlhšie potláčal kvôli starostiam, povinnostiam a nedostatku času. Občas takúto chvíľku potrebujeme, aby sme mohli fungovať ďalej, v lepšej kondícii.

sauna

Práve takýto zážitok, oddych a súkromie vám dopraje spomenutá služba na špičkovej úrovni.
Ide vlastne o vstupenku do relaxačného centra, ktorá sa dá objednať cez internet. Nájdeme  ju pod názvom, ktorý som spomenul vyššie, Relax v absolútnom súkromí. Centrum sa nachádza vŽiline, cena je 49 Euro na 2 hodiny.
Ak vravíme o absolútnom súkromí, je potrebné zajednať si vstupné minimálne týždeň vpred. Pretože každý jeden návštevník má svoj vyhradený súkromný čas, bez predobjednávok by sme nevraveli o súkromí.

Akonáhle si objednáte vstup, prídete do relaxačného centra a môžete si užiť 2 hodiny v absolútnom pokoji a osamote. Je však možnosť pozvať ešte jednu osobu, to už je na zákazníkovi. Každopádne personál vás rušiť nebude, 2 hodiny sú iba vaše.

voda

Čo nás čaká?
Fínska sauna, oddychová zóna , jacuzzi, zdravé občerstvenie a nápoje, stacionárny bicykel a hydromasáž. Do toho všetkého nám v pozadí hrá relaxačná hudba.
V centre máte 2 hodiny, počas ktorých môžete využiť každú jednu z týchto ponúkaných služieb a to v úplnom súkromí, nerušene.