Podporte erekciu netradičnými spôsobmi.


Aj na vás si stres vyberá svoju daň? Dospelo to až tak ďaleko, že večer nemáte ani dostatok energie na uspokojivý sexuálny výkon?

Zahoďte starosti za hlavu a zájdite na masáž. A rovno na tantrickú. Vedeli ste, že tantrická masáž má výnimočnú schopnosť zrelaxovať celé telo, zbaviť vás nervozity, dokonca dokáže povzbudiť sebavedomie a dosiahnuť podporu erekcie? Vynikajúce dôvody na to ju vyskúšať.

Massage

Čo to tá tantrická masáž teda je? Tantra, alebo filozofia pochádzajúca z Ázie, sa pozerá na muža a ženu ako na dva elementy, ktorých cieľom je byť v harmónii. Mužský prvok v tomto prípade reprezentuje stabilitu, základný kameň vesmíru a ženská časť zase dynamiku, udávajúcu veci do pohybu. Ako večný kolobeh jin a jang. Tantrická masáž pracuje práve s mužsko-ženskou energiou a chakrami – energetickými bodmi. Jej snahou je, aby ste si svoju sexualitu vychutnali naplno. Nezameriava sa len na masírovanie genitálií, zapojené sú všetky zmysly a erotogénne zóny. V tantrickej masáži sa medze nekladú, dá sa praktizovať na mnoho spôsobov. A hlavne, účelom nie je iba dosiahnuť orgazmus, ide skôr o vychutnávanie a relaxáciu, uspokojenie partnera, dávanie a prijímanie.

Couple

Ak ste sa rozhodli otestovať tantrickú masáž na svojom tele, nemusíte vôbec chodiť do masážnych centier. V pohodlí svojho domova ľahko odhodíte všetky zábrany. Skúste experimentovať a zapojiť vychytávky ako napr. sviečky a ich vosk, zaviazanie očí, bondage alebo erotické zviazanie, záleží na vašej predstavivosti a odvážnosti. V prípade, že svojej nálade radi „dopomôžete“ ešte pred samotnou masážou, je dobré tak urobiť s pomocou prírodných prípravkov. ForceX Ready, Long, Daily, Vital a Love znásobia účinok tantrickej masáže a vy sa tak môžete ešte viac uvoľniť a odhodiť stres za hlavu. Zlyhanie v posteli určite nehrozí, pretože podpora erekcie https://forcex.sk/ je zaručená.