Orgazmus chýba? Tak mu dopomôžte.


Ste jedna z tých žien, ktoré nie a nie dosiahnuť orgazmus? Máte sexi priateľa, v posteli je vynikajúci, žiadne problémy spolu nemáte, ale vy musíte orgazmus predstierať. Máte pocit, že chyba je pravdepodobne vo vašom životnom štýle. Že v poslednej dobe sa zanedbávate, málo cvičíte, jete nezdravo, všade len práca, práca. Dopriali ste si preto pár dní dovolenky, dať sa dokopy, usporiadať myšlienky. Iba relax a váš partner. Z dovolenky napriek tomu odchádzate sklamaná, pretože pôvodný zámer aj tak nevyšiel podľa vašich predstáv. Všetko by bolo okej, až na ten orgazmus, ktorý zas a znova neprišiel. Možno máte teraz hlavu v smútku a hodláte sa priznať partnerovi s tým, že asi by ste to mali radšej predčasne ukončiť, pretože vy máte problém. S nejakou dračicou, ktorej orgazmus bude ako výbuch atómovej bomby mu bude určite lepšie.

Woman

Ak si už práve teraz googlite najbližší kláštor, kde sa uchýlite a život dožijete bez akéhokoľvek partnera – môžeme vás potešiť. Problém s orgazmom nemusí byť len o vašom zlom sexuálnom nastavení. Ako pri mužskej impotencii, aj u žien platí, že ak je problém tam dole, môže za to zdravotný defekt. To znamená napríklad aj nedostatočné prekrvenie.

Zena

Skúste si dať urobiť celkový prehľad o vašom zdravotnom stave. Alebo stavte na prípravky podporujúce orgazmus. Lovegra je to, o čom hovoríme. Lovegra zrelaxuje vašu vagínu, takže prietok krvi bude efektívnejší. Tento prípravok obsahuje účinnú látku Sildenafil, známu z liekov na erekciu pre mužov. Namiesto trápenia sa nad vaším zložitým životným údelom, si pred sexuálnym aktom dajte jednu tabletku Lovegry a o zábavu máte postarané. Samozrejme bez počiatočnej sexuálnej stimulácie Lovegra účinkovať nebude. Pred užívaním prípravku Lovegra si taktiež pre istotu prečítajte príbalový leták, aby vás náhodou nezaskočili vedľajšie účinky.