Naše zdravotníctvo ide dole vodouStáva sa to pomerne každý deň . Ľudia bez dôvodne zomierajú , za chybu lekárov ktorých ich ošetrujú. Nedávno sa vyskytol podoby prípad kde zomrel malý chlapec Sebastianko. Mal len 3 roky a ležal v nemocnici a sestra ktorá mala na oddelí službu mu odpojila prístroj na meranie životných funkcii. Nechali ho dlhé hodiny umierať bez toho aby o tom niekto vedel .a aby mu bola podaná zdravotná starostlivosť . Pýtam sa prečo to tak muselo byť ? Chlapec mohol ešte žiť a užívať si život a normálne vyrastať ako iné deti , no žiaľ kvôli chybe , už nebudú jeho rodičia vidieť ako vyrastá , ako spoznávať svet , a podobne.

nemocnice

Ďalšie prípady sú také že idete klasicky k lekárovi s chrípkou a oni Vám predpíšu úplne niečo iné. Vy si myslite že je to na chrípku a liek užijete , lebo veríte že to čo vám predpíšu je práve na to. Ale skutočnosť je iná. Z lieku Vám bude zle , a budete mať väčšie problémy ako chrípka. No pravdy o tom čo Vám lekár predpísal sa už nedočkáte.

stetoskop

Dlhé čakanie v rade u lekára je každodenným rituálom človeka. Čakáte dlhé hodiny až pokiaľ sa dostanete na rad a nakoniec Vám povedia že idu na obed a že musíte ešte počkať . V tej chvíli by mňa osobne asi porazilo a určite by som to nenechal len tak . Pretože od rána čakať sa nikomu nechce. Na druhej strane si idete len pre kartu ktorú potrebujete pre iného lekára , a taktiež na ňu čakáte dlhé hodiny a nakoniec keď im zaklopete a slušne sa opýtate na kartu , dočkáte sa len drzej odpovede.

lékař

Stáva sa dosť často že ochoriete , a určia Vám diagnózu u obvodného lekára , a ten vás pošle na vyšetrenia. Tam ale zistíte že diagnóza ktorú vám určil obvodní lekár je nesprávna a že máte úplne niečo iné ako vám určil. Tak sa vrátite späť ku obvodnému a vysvetlite mu že vám zistili inú diagnóza ako ktorú Vám určil . Vtedy sa začne tvrdý boj o zistenie skutočnej choroby a keď ju zistíte a obvodný doktor vám  ju nepovedal ale vedel o tom , a nezapísal do zdravotnej karty ešte je na vine pacient. Ľudia , toto sú všetko fakty ktoré sa skutočnosti stali a sú dve možnosti .  A to že si budete svoje zdravie strážiť a nikdy nenavštívite lekára alebo sa budete doslova byt za svoje zdravie a budete do vtedy bojovať pokiaľ Vás skutočne nezačnú liečiť.