Krása a jednoduchosť bielych LED pásov


Jemné a elegantné biele osvetlenie dokáže pomôcť s zútulnením domácnosti a spestrením nábytku. Pokiaľ hľadáte takéto jemné oživenie interiéru, ktoré ale nie je príliš výrazné, avšak súčasne je dosť zaujímavé na to, aby upútalo pozornosť, zaobstarajte si biele LED pásiky. Tým, že biela je neutrálna farba, dá sa veľmi dobre doštylizovať k rôznym druhom a prevedeniam nábytku, spotrebičov alebo farebnému odtieňu stien. Nezáleží teda či máte skôr vybavenie a nábytok drevený a preferujete bohatosť a veľa detailov, alebo obľubujete skôr jednoduchosť, sklenené a priehľadné inštalácie a minimalizmus.

biely LED pás

LED pásy sa budú nádherne vynímať hocikde, kde ich umiestnite – na poličkách, v skrinkách, pri kuchynskej linke, barovom pulte, zásuvkách, okolo televíznej skrine, v šatníku, sadrokartónových podhľadoch alebo iných miestach. Spomedzi bielych odtieňov svetla je možné vyberať buď neutrálne biele osvetlenie, pásy so studeným odtieňom bielej či teplým odtieňom bielej.

nenápadné osvetlenie

Ich inštalácia je veľmi jednoduchou záležitosťou, ktorú zvládnete aj bez špeciálnej pomoci. Tento fakt navyše podporuje aj ich balenie, v ktorom nájdete všetko, čo je nevyhnutné k zapojeniu. Balenie tak obsahuje samotné LED pásy, napájací zdroj alebo prípadne i adaptér s konektorom. Podľa miesta umiestnenia ich potom viete inštalovať do hliníkových profilov alebo nalepiť obojstrannou lepiacou páskou. Ak by ste náhodou potrebovali LED pás zmenšiť, rozstrihnúť alebo naopak predĺžiť, urobiť tak viete s pomocou špeciálnych spojok, konektorov alebo rozbočovačov. Využitím týchto doplnkov dosiahnete inštaláciu svetla aj v požadovanej dĺžke, napríklad do rohov miestnosti. Čo sa týka dĺžky LED pásov, vyberať je možné spomedzi niekoľkých sad, ktoré sú dlhé od 2 metrov až po 25 metrov. Všetky sady sa dajú okrem toho i stmievať a v prípade potreby nastavovať ovládačom aj na diaľku.