Farebné LED pásy


LED pásy sú obľúbeným a veľmi rozšíreným druhom dekoračného osvetlenia, ktoré má obrovské možnosti využitia. Vrátane dekoračného využitia sa skvele hodia aj na presvetlenie tmavých kútov, skriniek a iných miest, kde nie je možné namontovať klasické svetlo či žiarovku. Veľkou výhodou, ktorá súvisí s možnosťou ľubovoľného umiestnenia je možnosť ich strihania. Vďaka tomu je možné ich nastrihať alebo skrátiť presne podľa potreby tak, aby sa presne zmestili na zvolené miesto. Okrem bežného využitia na stene, okolo televízora, počítača, zrkadla alebo iného dekoračného účelu, je možné ich inštalovať aj na netradičnejšie miesta.

farebný LED pás

Jednoduchá montáž prostredníctvom nainštalovanej lišty alebo nalepenia obojstrannou lepiacou páskou ešte viac podporuje všestranné aplikovanie na akékoľvek miesto. Umiestniť ich teda môžete aj do skriniek, na poličky, zásuvky, kuchynskú linku alebo pokojne aj na komerčné využitie, ako zvýraznenie nápisov, loga či reklamných priestorov.

zhasnuté LED pásy

Pokiaľ je pre vás klasické biele osvetlenie príliš obyčajné, RGB LED pás LED Produkt vám umožní vyberať z pomedzi niekoľkých farebných kombinácií. RGB LED pásy sú špecifickým druhom LED svetiel, ktoré fungujú na režime základných farieb, ako je červená, zelená a modrá. Dokážu teda svietiť v týchto primárnych farbách, avšak taktiež sa dokážu medzi sebou navzájom aj kombinovať, čím vznikajú ďalšie farby osvetlenia. Takýmto spôsobom budú vaše pásy svietiť nie len na červenú, zelenú a modrú, ale pokojne aj na rúžovo, oranžovo, žlto či fialovo. Vyberať môžete podľa toho, na ktorú farebnú kombináciu či svetelný prechod máte práve náladu. Navyše vás určite poteší možnosť ovládania LED pásov cez diaľkový ovládač alebo mobilnú aplikáciu, ktorou jednoducho a rýchlo prepnete inú farbu či režim. Ľahko si teda navodíte tú správnu atmosféru, výberom spomedzi širokých možností farebného spektra RGB LED pásov.