Keď milujete svoj dom

Keď sa pozerám na svoj dom, občas sa neviem zbaviť myšlienky, že mi v ňom jednoducho niečo chýba. Ale neviem, čo by to malo byť. Začali sme prerábať. Mám úžasného muža a krásne deti. Psa, ktorý je najväčší maznák celej rodiny a aj mačku, ktorú sme si naučili, aby nám chytala myši po záhrade. Je jasné, že nakoniec to všetko bude presne tak, ako ste si to vy sami vysnívali. Ale všetko, čo mne chýbalo, bolo pocit bezpečia.

zábradlí na balkon

A teraz nehovorím o tom, že by som chcela kamerový systém, ale mala som pocit, že niečo nemáme úplne zabezpečené. A bolo to balkonove zabradlie, čo mi na mojom dome chýbalo. Áno, viem, že to miesto sa u nás až tak nepoužíva, maximálne tam vyvesím prádlo na sušiak, ale keď sa na to tak pozriem, tak je to naozaj niečo, čo mi v dome chýba a čo je tam proste neuveriteľne potrebné. Aj keď by ste to možno nečakali, nakoniec si budete istý, že presne toto váš dom musí doplniť a musíte s tým byť stotožnený. Neviem prečo, ale hneď, keď som zistila, že to tam chýba, musela som to mať. Prerábanie interiéru ma až tak nezaujímalo, ale doplniť hento? To som musela mať skutočne v momente.

balkonové zábraldí

Teraz som si už len musela vybrať materiál, aby to ladilo k celému domu. Áno, ja viem, že je to maličkosť a že sa tým ľudia často vôbec, ale skutočne vôbec nezaoberajú, ale ja som to potrebovala, nemôže byť predsa vidieť na mojom dome niečo, čo k tomu neladí a čo tam vyzerá ako pes na oko. Takže to bolo jasné. Vybrala som si nerez. Je to elegantné, vyzerá to božsky a okrem toho sa to aj veľmi ľahko udržiava. A nehrzavie to. Okrem toho, veď mi tam predsa aj celkom často prší, tak je jasné, že chcem, aby to bolo celé poriadne udržiavané, no nie? Niekedy vám ku šťastiu stačí veľmi málo. Toto ma bude držať hádam aj celý mesiac. Som šťastná, že sa viem tešiť z takýchto maličkostí. Celkom ma to oslobodzuje.