DOOGEE S60 – obdrený pracant——-Na našom trhu máme veľmi málo obdrených  v teda odolných smartphonou . Ako prvý obdrený smartphon prišiel na náš trh značka Cat. Dnes sa pridá k nemu DOOGEE  S60. Smartphon ktorý má naozaj všetko.

 nový ios

v  Tento smartphon bude fungovať na procesore Chipset Helio P25 ktorý ponúka parádnu operačnú pamäť  rám 6 GB, a 64 GB vnútornou pamäťou s reálnym využitím 58 GB a  najnovší operačný systém Android 8.0 po aktualizácii , no pamäť postačí na všetky vaše hry , aplikácie súbory, hudbu , či obrázky alebo  videá Tento smartphon je síce masívny no ponúka len 5, 2 palcový displej ale má FullHD rozlíšenie s peknými pozorovacími uhlami. Veľkosť displeja však nahradí fotoaparát. Ten má neuveriteľných 21 megapixelov a obsahuje aj clonu f/2.0. Vráťme sa e späť na dizajn smartphonu. Musíme ešte spomenúť že tento smartphon obsahuje aj čítačku odtlačkov ktorá je na dotyk presná , a urobí všetko čo od nej očakávate. Ak ste nadšencami NFC technológií, ani v tomto smartphone nebude chýbať.

 

v  Chcete si zahrať hru , alebo len tak surfovať po internete alebo prezrieť Facebook , no nevydrží vám batéria ? Tento smartphon ponúka 5580 mAh a vďaka tomu vám vydrží pri týchto aktivitách aj niekoľko hodín. No ak Vám batérie nevydrží , môžete si ju nabiť z bezdrôtovou nabíjačkou , alebo s podporovať rýchleho nabíjania. Určite si hovoríte že tento nadupaný smartphon bude stáť niečo cez 400 eur. Nie je to tak. DOOGEE  S60 bude stáť niečo pod 250 eur no príchodom na náš trh sa cena ešte môže zmeniť.

 selfie v moři

v  Za túto cenu si však nekúpite len taký obyčajný smartphon. Ale smartphon ktorý je odolný do každého počasia , odolný v každom teréne a odolný v každej situácii napríklad odolný proti rozbitiu či poškodeniu. Navyše nám ponúka veľmi slušnú výbavu ktorá stojí za to. Fotoaparát ktorý má 20 MPX operačný pamäť RAM 6 Gb a množstvo ďalších veci ktoré Vás potešia. (Obrázky sú ilustračné ) Miki.