Čo na nechty?


Nechty sú neodlúčiteľná časť každej z nás a preto si ich často porovnávame s inými ženami. Je to jedna z častí tela, ktorú možno väčšina ľudí prehliadne. No ak vaše nechty kričia tým, že im nevenujete pozornosť, každý si to zaručene všimne. Preto sa vám snažíme pomôcť s otázkou-čo na nechty?

manikura

Klasika, ktorá nesklame
V odvetviach, ktoré si potrpia na konzervatívny vzhľad, nemáte príliš voľnú ruku čo sa kreativity týka. Niekedy je však menej viac. Jednoduchou francúzskou manikúrou nič nepokazíte. Pre zmenu si končeky nechtov, skúste nafarbiť inou farbou ako je biela a vaše nechty budú hneď o niečo zaujímavejšie. Ďalej je najpoužívanejšou farbou červená. Pri jednofarebných nechtoch, skúste napríklad gel lak, ktorý ich na rozdiel od drahých umelých nechtov nezničí.

Originálny vzhľad
Ženy, ktoré si potrpia na úpravu nechtov, sú schopné investovať nemalé peniaze aby vyzerali čo najlepšie. Ak máte chuť vytvoriť svojpomocne na svojich nechtoch niečo originálne máme pre vás nápad. Zadovážte si fixu na nechty a tvorte! Na jednofarebný podklad, môžete nakresliť naozaj všeličo – kreativite sa medze nekladú. Od čiarok cez bodky až po obrazce.

nehty

Inšpirácia podľa ročného obdobia
Neviete sa rozhodnúť akú farbu zvoliť? Prirodzene sa inšpirujte ročným obdobím, ktoré momentálne prebieha. Na jar je to jasná voľba – pastelové farby, ktoré symbolizujú prebúdzajúcu sa prírodu. Leto sa nesie v znamení sviežich farieb ako napríklad more či ovocie. Jeseň má vlastnú škálu farieb padajúcich listov či pochmúrnej oblohy. V zime je to už pri inšpirácii v prírode ťažšie. Stále však môžete siahnuť po typických farbách Vianoc- zelenej a červenej.

S luxusným matným nádychom
Matné laky sú bežne dostupné v drogériách či na internete. Ak máte chuť na matné nechty nemusíte mať váš obľúbený odtieň laku aj v mate verzii. Stačí ak máte na blízku lak, ktorý efekt obyčajného lesklého laku zmatní. Takýmto spôsobom môžete na nechty opäť nakresliť niečo originálne alebo mať každý prst maľovaný lakom v inej štruktúre.