Aby boli vlasy krásneAj keď mnohé ženy túžia hlavne po tom, aby mali krásnu pleť, ktorá nie je zaťažená žiadnym zbytočným akné a vráskami, veľká časť žien doslova trpí to, že nemajú krásne vlasy. Ženy si na svojich vlasoch zakladajú, preto je len veľmi málo z nich ochotné svoje vlasy ostrihať. Sú jednak považované za korunu krásy, no taktiež sú aj typickou ženskou zbraňou, ktorú chlapi tak veľmi milujú. Práve preto ženy, ktorým sa nepáčia ich vlasy trochu trpia. Našťastie je to niečo, čo sa dá zvládnuť a čo sa dá dokonca aj nejakým spôsobom odvrátiť. A to nielen rôznymi výživovými doplnkami, ale aj obyčajnými trikmi, ktoré vašim vlasom dodajú to, čo potrebujú.
 
portrét

Nepoužívajte veľa šampónu a kondicionéru
Túto chybu robí skutočne naozaj veľmi veľa žien. Myslia si, že čím viac, tým lepšie, ale to vôbec neplatí. Všetko je potrebné používať s mierou, pretože ak toho budete používať príliš veľa, začnú sa vám tvoriť lupiny, vlasy vám budú naozaj veľmi rýchlo mastnieť a budete z toho skutočne nešťastná. Verte tomu, že to je presne to, čo nechcete.
 
Pozor na sušenie
Aj sušiť by ste mali vlasy len s mierou. Niektoré ženy si bez fénu svoju starostlivosť o vlasy ani nevedia predstaviť. No je vždy lepšie nastaviť menšiu teplotu a sušiť dlhšie, ako snažiť sa za každú cenu vysušiť vlasy extrémne rýchlo. Vlhké vlasy sú veľmi citlivé a práve preto by ste mali fénovať veľmi opatrne. Okrem toho ich nikdy nesušte bez toho, aby ste predtým použili ošetrujúci prípravok.

krásná žena
 
Doprajte si vyživujúce masky
Nie často, ale aspoň raz za týždeň či za dva doprajte svojim vlasom doplňujúcu starostlivosť. Je len na vás, ako to vymyslíte. Občas však úplne stačí, keď si na mokré vlasy aplikujete kondicionér a necháte ho na vlasoch polhodinu pôsobiť. Zabaľte ich do igelitového vrecka alebo do suchého uteráka, a potom si vlasy umyte vlažnou vodou. Nemôžete to robiť príliš často, pretože vám vlasy začnú postupne mastnieť.