Tantra je najlepšia na svete


Že je v sexe potrebná zmena, o tom netreba diskutovať. Obmena sexuálnej polohy je tým najjednoduchším a zároveň asi najobľúbenejším a najpoužívanejším riešením. Inšpiráciu možno nájsť v erotickej literatúre, vo filmovom spracovaní erotických scén aj hocikde inde. Pochopiteľne si polohy môžeme prispôsobiť podľa svojich možností a zapojiť vlastnú erotickú fantáziu. Hoci prísť na niečo úplne prevratné je už celkom oriešok, prečo sa teda o to aspoň nepokúsiť? Voľba sexuálnej polohy môže vychádzať z toho, akú úlohu chceme hrať a rovnako jej výber ovplyvní aj naša kondícia. Zmenou polohy môžeme výrazne zmeniť hĺbku aj smer prieniku penisu, intenzitu dráždenia u oboch partnerov i dobu trvania pohlavného styku. Veľký vplyv má aj vnem optický, pri rôznych sexuálnych polohách pri tantre Bratislava môžeme zakaždým sledovať inú časť tela partnerky alebo partnera a tak zvyšovať alebo znižovať mieru vzrušenia. Ak si doprajete návštevu sex privátu alebo sex klubu a zvolíte tú správnu spoločníčku, môžete si splniť aj svoje najtajnejšie priania. Nie každá domáca partnerka je ochotná vyskúšať nezvyčajné spôsoby milovania a neobvyklé sexuálne polohy Profesionálky aj amatérky naopak tieto erotické praktiky do svojich služieb bežne zaraďujú. Rôzne polohy sa uplatnia aj pri orálnom sexe a iných rôznych erotických praktikách, nemusí vždy ísť len o tradičný pohlavný styk.

portrét ženy, krk

Najznámejšia poloha je takzvaná “misionárska”, určite ste s ňou začínali aj vy, je to proste jedna z najpoužívanejších sexuálnych polôh po celom svete. U mužov je táto pozícia veľmi obľúbená, dáva im veľký priestor, sú takpovediac nad vecou, môžu podľa svojho ovládať a riadiť hĺbku prieniku, rýchlosť a rytmus súlože a súčasne je tu aj očný kontakt. Pritom jedna, prípadne aj obe ruky sú voľné na láskanie partnerky na požadovaných miestach. Poloha je tiež fyzicky nenáročná, hoci muž by sa po svojej spoločníčke nemal príliš hrubo váľať. Túto polohu veľmi ocenia aj submisívne (dobrovoľne podriadené) partnerky, aj ony majú voľné ruky a môžu ich použiť na láskanie alebo stimuláciu citlivých a vzrušujúcich miest partnerovho tela. Muži svoje ruky najčastejšie používajú k dráždeniu prsníkov a klitorisu, veľmi dráždivo na mnohých pôsobí aj ruka, podložená pod zadočkom partnerky. Žena môže zvýšiť erotické vzrušenie hladením na miešku, zasunutím prsta alebo kolíka do análneho otvoru a vložením roztiahnutých prstov medzi penis a vagínu. Tým môže súčasne aj regulovať hĺbku prieniku a stlačením oživiť aj ochabujúcu pánsku pýchu. Pochopiteľne môže dráždiť aj sama seba a spôsobiť si tak intenzívnejšie vzrušenie, to je žiaduce najmä v prípade, keď chcú obaja dosiahnuť vyvrcholenia súčasne, spoločný orgazmus je skutočne dokonalý zážitok.

žena pri okne

Ak sa muž ľahko nadvihne, môže sledovať aj prienik penisu do vagíny, čo je jeden z ďalších veľmi dráždivých vnemov. Podložením zadočku alebo zdvihnutím nôh na ramená muža dochádza k zmene uhlu vnikajúceho penisu a tým aj ku dráždeniu ďalších erotogénnych zón. Aj takéto malé obmeny misionárskej polohy prinášajú niečo nové. Fyzicky pomerne nenáročná poloha, ponúkajúca prakticky nekonečné množstvo variant a obmien, stačí len zapojiť vlastnú erotickú fantáziu.