Nonstop krtkovanie na západnom Slovensku


Hľadáte spoločnosť zaoberajúcu sa krtkovaním pôsobiacu na celom západnom Slovensku? AB-Krtkovanie je tu pre Vás! Prečo si vybrať práve ich? Dlhoročné skúsenosti, profesionálny prístup k zákazníkom, špičková technika či kvalifikovaní pracovníci sú len hŕstkou z toho, čo robí firmu AB-Krtkovanie brilantnou vo svojom odvetví. Vďaka nonstop prevádzke, žiadnym skrytým poplatkom či garanciou bezplatnej dopravy sľubuje Vašu 100%-nú spokojnosť! Aj napriek týmto benefitom si dokáže spoločnosť udržovať najnižšie ceny. Aké služby ponúkajú?

Mapa pôsobenia

Slovenská spoločnosť AB-Krtkovanie – ako už z názvu vyplýva – poskytuje nonstop krtkovanie Hlohovec, čiže čistenie domovej a priemyselnej kanalizácie, rozvodov a strešných zvodov elektromechanickými alebo vysokotlakovými prístrojmi. Mechanizmus, ktorý tu inštalatéri využívajú, sa hovorovo nazýva krtko. Priemerná dĺžka krtkovania je približne 30 minút.

Logo AB-Krtkovanie

Spoločnosť sa taktiež špecializuje na TV monitoring. To je monitoring potrubia, ktorý sa robí pomocou kamery. Je to veľmi efektívny spôsob ako presne lokalizovať a odhaliť príčinu poruchy a jej rozsah. Kvalifikovaní špecialisti si dokážu poradiť aj s opravou kanalizačných potrubí. Rovnako sa venujú aj inštalatérskym prácam ako montáži WC, sanitu, teda umývadla, vane alebo sprchového kúta či rozvodom, opravám a rekonštrukciám kanalizácie. Kde pôsobia? V jedenástich okresoch západného Slovenska. Konkrétne v Bratislave, Dunajskej Strede, Komárne, Nových Zámkoch, Leviciach, Galante, Nitre, Trnave, Topoľčanoch, Senici a v Trenčíne. Odborníci z AB-Krtkovanie navyše k Vám prídu nielen do týchto miest, ale i do okolitých dedín ako napríklad Gabčíkovo, Štúrovo, Hlohovec, Leopoldov, Šahy, Holíč, Skalica a mnoho ďalších. Pre viac informácií ako kontakty a cenníky navštívte ich oficiálnu stránku https://ab-krtkovanie.sk/.