Najlepšie webstránky na zabitie časuNa svojich stretnutiach s hľadaním pokladu som našiel niekoľko skutočne cool a zaujímavých webových stránok, s ktorými sa s vami podelím. Takže na deň zastavte návštevu známych webových stránok a pozrite sa na týchto 5 cool a zaujímavých webových stránok, ktoré vám pomôžu zabiť váš čas a môžete sa dozvedieť niečo veľmi zaujímavé.

telefon

Little Alchemy
Ako naznačuje jeho názov, webová stránka sa zaoberá procesom transformácie, ktorý dosiahnete, keď začnete miešať rôzne veci. Začínate so zemou, ohňom, vodou a vzduchom. Cieľom je vytvoriť čo najviac rôznych materiálov alebo objektov. Napríklad zem a vzduch vytvoria prach. Neexistujú žiadne pravidlá, jednoducho zmiešavate všetko čo chcete a vidíte čo z toho vzniká.

Mental Floss
Mental Floss je skvelá webová stránka, ktorá vám povie skryté príbehy za populárnymi udalosťami po celom svete. Pokrývajú všetko od vedy až po históriu od technológie až po pop kultúru. Pripravte si svoju myseľ, aby ste ju nafúkli fantastickými faktami.

Vieuus
Ak vás pohoršuje sledovanie videí s mačkami na YouTube alebo podobné videá, ktoré trendová stránka YouTube prináša, navštívte stránku Vieuus. Táto webová stránka sa zameriava na množstvo tém, ako sú zvieratá, animácie, umenie, dizajn, dokumentárny film, hudba, správy, veda či šport. Všetky videá na tejto webovej stránke majú vysokú kvalitu produkcie a vy si môžete užiť každé jedno z nich.

A Good Movie to Watch
Všetci vieme, aké ťažké je nájsť dobrý film. Mne sa to stáva stále a vždy sa potom musím pozerať na tie isté filmy. Na vyriešenie tohto problému je tu táto stránka. Má odskúšaný zoznam filmov, ktoré si môžete vyberať na základe žánru, nálady alebo len náhodne. Napriek tomu, že je táto stránka v tejto oblasti skvelá, pre niektorých môže byť problémom anglický jazyk, v ktorom je celá stránka vytvorená.

aplikace

The Moth
Ak milujete umenie rozprávania, budete milovať aj túto webovú stránku. Na webovej stránke sa nachádzajú skutočné príbehy, ktoré napísali samotní ľudia. Má tiež podcast, ktorý obsahuje všetky príbehy rozprávané po celom svete. To sú doslova príbehy pre vaše uši. Je fascinujúce počúvať povery, legendy, skutočné udalosti z najrôznejších kútov sveta.

Najlepšie webstránky na zabitie času
5 (100%)1