Mobilný dom môže splniť vaše sny takmer okamžite.

Vhodným spôsobom, ako môžete vyriešiť sezónne alebo aj celoročné ubytovanie, je zakúpenie mobilného domu, ktorý iba umiestnite na voľný pozemok a môžete v ňom okamžite bývať. Je však potrebné vlastniť aspoň malý voľný kúsok pozemku, aby ste tento plán mohli zrealizovať. No ak nepatríte práve k náročným ľuďom a vaša dobrodružnejšia povaha je prístupná aj ku nekonvenčným riešeniam, o mobilnom dome by ste mohli aspoň začať uvažovať.

mobilný dom

Takto sa dnes dokážu rýchlo osamostatniť mladí ľudia, ktorí už nechcú byť na krku svojim rodičom. Alebo si môžete takto veľmi rýchlo poriadiť strechu nad hlavou na vašej záhrade kdesi pod lesom, takže budete mať kde skloniť hlavu počas nepriaznivého počasia alebo na takomto mieste môžete v budúcnosti aj kedykoľvek prespať.

Najväčšou výhodou mobilných domov je rýchlosť ich osadenia na požadovanom mieste. Takto môžete obývať mobilný dom takmer okamžite po jeho umiestnení na pozemku. No ten komfort bývania tam nebude taký ako v murovanom dome, ale ako dočasné riešenie bývania je to veľmi vhodné riešenie. No a ďalšou nezanedbateľnou výhodou je cena, ktorá je v čase rastúcich cien nehnuteľností priam zanedbateľná.

mobilný dom

V prípade záujmu o menší mobilný dom, ktorý je dostupný za veľmi výhodnú cenu, vás môže zaujať Mobilný dom Nordstar Verkerk http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3916-nordstar-verkerk/. Interiér tohto príbytku je veľmi zachovalý, čo svedčí o tom, že bol v minulosti málo používaný. Ako aj u jeho rozmernejších konkurentov je súčasťou domu obývacia časť so sedacou súpravou v tvare písmena U a s úložným priestorom. Rovnaké čalúnenie ako sedačka má aj kuchynský sedací kút v kuchynskej časti, kde sa nachádzajú kuchynská linka s chladničkou, plynový varič a nerezový drez. V spálni je manželská posteľ a kúpeľňa obsahuje sprchovací kút, umývadlo a WC. Takže v prípade záujmu je takýto mobilný dom okamžite obývateľný.