LED reflektory

LED reflektory

O popularite LED svetiel vypovedajú najmä ich vlastnosti ako dlhá životnosť, nízke náklady na spotrebu energie, šetrnosť voči životnému prostrediu a široká škála farebných vyhotovení, či rôznych tvarov a druhov. Obľúbené sú taktiež aj vďaka tomu, že sa dajú umiestniť na také miesta, kde by sa bežné svietidlo nainštalovať nedalo. Či už vo vnútorných priestoroch alebo vonkajších, LED osvetlenie je vhodnou alternatívou na presvetlenie každého priestoru.

reflektor

Ak potrebujete silnejšie osvetlenie ako sú LED pásy, či LED žiarovky, mali by ste upriamiť svoju pozornosť na LED reflektory LEDprodukt. Takéto reflektory sú podobne ako všetky LED svetlá vhodné na presvetlenie všetkých vonkajších aj vnútorných priestorov. Reflektory sa najčastejšie predávajú vo farbách bielej (teplá, studená, neutrálna), avšak na trhu sa dajú zohnať aj farebné varianty, prípadne varianty, ktoré menia farby alebo blikajú. LED reflektory sa v porovnaní s klasickým halogénovým osvetlením vyznačujú oveľa vyššou životnosťou a nižšou spotrebou elektrickej energie, takže sú pre vašu peňaženku šetrnejšie. Okrem toho sa dajú tiež ovládať aj pomocou diaľkového ovládača, či fungovať na senzor pohybu.

led reflektor

Väčšina LED reflektorov je vyrobená z odolných materiálov, čiže sa dajú umiestniť do exteriéru, kde dokážu odolať vonkajším podmienkam. Hodia sa teda napríklad aj do záhrady, na garáž, osvetlenie dvora, ale aj väčších plôch ako sú pamiatky, billboardy, či obchodné domy. Dokonca sa dajú nasmerovať tak, aby svietili aj na také miesto, kde sa priamo nedá nainštalovať žiadne osvetlenie. Výhodné pre domácich majstrov môžu byť prenosné LED reflektory, vďaka ktorým si dokážu posvietiť vždy presne tam, kde to potrebujú. Aj keď sa môže zdať, že reflektory sa uplatnia skôr vo vonkajších priestoroch, nie je to tak. Výhodné je ich použitie rovnako aj v interiéri a to v bežnej domácnosti, ale aj veľkých priestoroch ako sú väčšie administratívne budovy, továrne, priemyselné budovy atď.