LED pásy v najvyššej kvalite


Sme priamy dovozca LED osvetlenia všetkých druhov. U nás nájdete skutočne obrovské množstvo tovarov v rámci LED technológie a LED osvetlenia a preto, že si potrpíme na kvalite, všetky naše výrobky podliehajú kontrole a vy sa tak môžete spoľahnúť len na funkčné a kvalitné LED osvetlenia. Práve teraz Vám dávame do popredia ponuku LED pásov, ktoré sú v záruke až päť rokov. Jedná sa o profesionálne série z rady LED pásov, ktoré je možné umiestniť do sadrokartónových podhľadov a dosiahnuť tak osvetlenie priestorov, miestností, častí nábytku, či priečinkov a mnoho iného.

LED pásy

LED pásy sú dodávané v troch základných farebných prevedeniach, ktoré si môžete vybrať podľa toho, kde budú umiestnené a teda v akej časti miestnosti, v tej ktorej miestnosti, či sa jedná o miestnosť určenú pre aktívne činnosti alebo pre relax a podobne. Studená biela a teda 6000K je vhodná pre miesta s aktívnou činnosťou, naopak teplá biela zasa pre miestnosti s nižšou aktivitou napríklad relaxačné miestnosti. Tieto LED pásy sú vhodným riešením pre moderné a štýlové osvetlenie. Ich životnosť sa pohybuje až v rozmedzí do 50 000 hodín prevádzky, čo je skutočne dostatočne dlhý čas ich bezproblémového využívania. No tak, ako sú vhodné pre využitie v domácnostiach, sú taktiež vhodné pre komerčné využitie v priestoroch s väčšou plochou ako sú kaviarne, bary, obchody respektíve predajne a mnoho ďalšieho. Sú dodávané v 10 metrových dĺžkach a ich deliteľnosť je každých 10 cm. Montáž je pomerne veľmi jednoduchá pomocou lepiacej pásky značky 3M 300LSE. Uhol svietenia sa pohybuje zväčša na 120°.

teplá biela

Taktiež je možné vybrať si LED pásy s počtom LED/m a to 60 LED/m, 120 LED/m, 240 LED/m. Okrem už spomínaných troch základných farebných variantov svietenia je možné si zakúpiť LED pásy vo farebnej variante svietenia ako je 5m Profi LED pásik 120 LED/m SMD1808 zelený IP20 24V, alebo 5m Profi LED pásik 120 LED/m SMD 1808 žltý IP20 24V a taktiež 5M Profi LED pásik 120 LED/m SMD 1808 ružový IP20 24V. LED pásy Bratislava Vám spestria priestory a vy si tak spríjemníte celkovú atmosféru.