Dostaňte ju do kolien

Chceli by ste spoznať nejaké tie tipy a triky https://www.lacnegenerika.to/blog/kategoria/tipy-a-triky/ na to, ako svoju partnerku pri sexe dostať do kolien? Zopár by sa ich našlo. Samozrejme, musíte počítať s tým, že každá žena obľubuje niečo iné, a preto ocení aj iné techniky v posteli, no niektoré veci… niektoré veci sú proste neodolateľné pre všetky ženy, vo všetkom veku a všetkých preferencií. OK, poďme na tp!

Žena so zatvorenými očami sa tvári blažene

Venujte pozornosť predohre
Podľa mnohých štúdií ženy nedajú dopustiť na predohru. Preto je venujte dostatočne veľa pozornosti. Navyše, predohra môže byť veľmi príjemná aj pre vás. Neberte to tak, že predohra vlastne nie je sexom je nudná a vy sa tešíte na to, kedy príde na skutočnú akciu. Predohra je práveže ten najlepší spôsob, ako si sex predĺžiť a predĺžiť a predĺžiť. Ženy totiž preukázateľne sex baví viac vtedy, keď sa k nemu ešte len schyľuje.

Dvakrát je viac ako raz
Dva orgazmy počas jedného sexu, to je to najlepšie, čo môžete žene dopriať. Nemusíte sa však pretrhnúť. Prvý orgazmus jej môžete dopriať pomocou orálneho sexu pri predohre a druhý na konci sexu. Nezabudnite na to, že aspoň jeden z orgazmov by ste mali dosiahnuť spolu. Ženy sú proste také. Chcú, aby ste si sex užíval narovnako a spolu.

Nahá žena má okolo krku omotanú kravatu

Robte to, čo má rada
Niektoré ženy uprednostňujú rýchly a hrubší sex, iné zas pomalý a vyslovene nežný. Druhým tipom, ktorý vám pomôže vašu partnerku uspokojiť tak, ako sa patrí, je to, že musíte odsledovať, čo preferuje pri sexe ona. Nepočítajte s tým, že vám to povie na rovinu. Niektoré ženy s tým samozrejme nebudú mať problém, no niektoré sú v tejto oblasti trochu hanblivejšie.

Spomaľte tom najlepšom
Keď uvidíte, že vaša partnerka nemá ďaleko od toho, aby dosiahla orgazmus, spomaľte alebo pokojne sex úplne prerušte bozkávaním, orálnym sexom alebo inými príjemnými aktivitami. Odďaľovanie orgazmu je jednu z najpríjemnejších vecí, ktoré môžete svojej partnerke dopriať.