Darujte si šperk, ktorý vám vydrží


Máte rada šperky a rada takýmito doplnkami dopĺňate svoj celkový finálny vzhľad? Sú pre vás dôležité, pretože máte pocit, že bez nich by to akoby nebolo ono? Strácate sa už v tom, koľko šperkov ste si nakúpili, avšak vždy vás sklamali veľmi krátkou trvácnosťou? Denne vyhadzujete retiazky, náramky či náušnice, a už vás nebaví neustále investovať do niečoho čo sa vždy po krátkej chvíli nosenia znehodnotí? strieborný šperk v čiernobielom
Ak áno, doprajte si tento krát viac a darujte si šperky, ktoré vám vydržia. Už sa viac nemusíte obávať toho, že ich budete musieť po chvíli vyhadzovať kvôli tomu, že by vám sčerneli alebo spôsobovali nepríjemné začervenanie pokožky. Stavte na niečo, čo vďaka svojej hodnote predstavuje aj skutočnú kvalitu.
Aký je teda váš štýl? Máte obľubu skôr vo veľkých drahších a výrazných prvkov doplnkov, ktoré pokladáte za rozhodujúce a myslíte si, že vás dokonale charakterizujú? Alebo naopak máte radšej investovať viac nápadnosti do vašich odevov a šperky volíte iba jemnejšie na doplnenie vášho vzhľadu? Či už hľadáte prstene, náušnice, hodinky, náramky, brošne či strieborné retiazky, to svoje si rozhodne nájdete.
Ak ste presvedčení, že viac nie ste ochotní investovať do síce krásnych šperkov, ktorá vám však vydržia pomaly týždeň, investujte trochu viac, čo sa vám však rozhodne oplatí a odvďačí tým, že sa s týmto šperkom už nikdy nemusíte rozlúčiť. Stavte na kvalitné striebro s rýdzosťou 925/1000 a svoje šperky už nemusíte ani nikdy skladať z krku, ruky či uší.náhrdelník vykladaný kameňmi
Šperky by mali byť kvalitné, pretože si ich zaslúžite. Doprajte si odmenu za všetky vašu náročnú prácu a drinu, ktorú každý deň absolvujete, a dovoľte aby ste mohli každý deň žiariť vďaka krásnym doplnkom. Nebojte sa viac vstúpiť s nimi do sprchy a nemajte výčitky po tom, čo si ich pred kúpeľom zabudnete dať dole, pretože viac nemusíte – môžete ich pri sebe nosiť už vždy.